admin
27-02-17. قبل از انتخاب، با سبک‌های کاناپه آشنا شوید. آیا کاناپۀ دسته بلند، دسته متوسط، دسته کوتاه یا بدون دسته و تاشو می‌خواهید؟ آیا شما کاناپۀ منحنی و گرد می‌خواهید یا ساده؟ آیا شما یک پشتی بلند برای جای نشستن می‌خواهید یا چند تا پشتی؟آیارنک.طرح پارچه برای کاناپه شمامهم هست؟

 

2. اندازه‌گیری را فراموش نکنید. مطمئن شوید که عرض، گودی و ارتفاع، ارتفاع جای نشستن و ارتفاع دستۀ آن را یادداشت کرده‌اید. شما نیاز دارید بدانید که آیا آن کاناپه از درگاه در رد شده، در گوشه‌ها جا گرفته و در صورت لزوم از پله‌ها بالا برده می‌شود.

 

3. نباید فراموش کنید که قبل از خرید کاناپه، دست‌هایتان را به پشتی آن بکشید. یک پشتی گودافتاده نشان‌دهندۀ یک ساخت ضعیف می‌باشد. کاناپه باید با لایه‌ی نرم و بالشتکی، پوشیده شده باشد.

 

4. فکر کنید که چگونه از کاناپه استفاده خواهید کرد! آیا از آن برای تماشای تلویزیون استفاده می‌کنید یا برای خواندن کتاب و یا پذیرایی رسمی؟

 

5. اگر قصد دارید تا پاهایتان را بالا قرار داده و تلویزیون تماشا کنید و یا اینکه اگر می‌خواهید تا مهمانانتان در پشتی‌ها و کوسن‌ها فرو رفته و قادر نباشند زمانیکه شما پذیرایی می‌کنید، از جایشان بلند شوند، هیچ دلیلی برای گرفتن یک کاناپه سفت و محکم، رسمی و تشریفاتی وجود ندارد.

 

6. آن را با یک پارچه‌ی مناسب، بپوشانید. اگر شما بچه و حیوانات خانگی دارید، باید به دنبال چیزی خواهید باشید که به راحتی تمیز شود و بتواند گردوخاک و کثیفی را پنهان کرده و نشان ندهد.

 

7. قبل از خرید، آن را امتحان کنید. هنگامیکه شما برای خرید کاناپه در فروشگاه هستید، بر روی آن بنشینید، دراز بکشید و

پاهایتان را بالا بگذارید. اگر قصد دارید که این کارها را در خانه انجام دهید، باید اول آن‌ها را در فروشگاه امتحان کنید.


8.درموقع خریدبه ست کردن رنگ کاناپه بامحیط ودکرتوجه داشته باشین 


9. بهترین کیفیتی که استطاعتش را دارید، بخرید. کاناپه یک سرمایه‌گذاری بزرگ می‌باشد و مطمئناً شما می‌خواهید که آن

بادوام باشد. به یاد داشته باشید که یک کاناپه با کیفیت متوسط باید حداقل 10 سال عمر کند، در حالیکه یک کاناپۀ لوکس و گران باید تا 25 سال عمر کند.

 

 

منبع: لایت مد