1. ثبت نام؟

  برای ثبت نام و عضویت در جویش بر روی آیکون "ورود" در سر برگ صفحه اصلی کلیک کنید.صفحه ای باز می شود، بر روی گزینه "ثبت نام" کلیک و اطلاعات خود را وارد کنید.تمام شد! حالا ایمیلی از ما دریافت کرده اید. به امید همکاری روز افزون اطلاعات بیشتر.

 2. انتشار؟

  برای درج آگهی و انتشار نیازمندی بر روی دکمه ی "انتشار" کلیک کنید.اطلاعات را به طور دقیق، کامل و صحیح تکمیل کنید.حالا آگهی شما درج شد، در ضمن حساب کاربری نیز برای شما ساخته و ایمیل حامل اطلاعات شما ارسال شد. اطلاعات بیشتر.

 3. بازار؟

  بازار مناقصه جویش محیطی برای گقتگو و بازاریابی برای پروژه های ساختمانی و کسب و کار شماست.می توانید در انجمن مورد نظر خود وارد شوید، موضوع دلخواه مناقصه خود را ایجاد کنید و با توضیحات کامل، جامع و شفاف به دنبال افراد حقیقی و حقوقی مورد نیاز طرح خود باشید. اطلاعات بیشتر.

 4. اخبار؟

  اخبار روز دنیای مسکن، صنعت و تجارت را در مجله خبری جویش دنبال کنید. اطلاعات بیشتر.

 5. سیستم پیام رسانی

  سیستم پیام رسانی به کاربران یکی از ویژگی های جویش است. به راحتی می توانید به کاربران پیام دهید و با آنها در تماس باشید.صندوق پیام شما، جدیدترین پیام ها را به شما نمایش می دهد. اطلاعات بیشتر.

 6. سلب مسئولیت

  مسئولیت تمامی آگهی های درج شده در وب سایت جویش و محصولات معرفی شده در این وبسایت با آگهی دهندگان می باشد لذا برای برقراری ارتباط با آگهی دهندگان می بایست با توجه به اطلاعات تماس هر کدام از آنها با ایشان مکاتبه یا تماس داشته باشید. همچنین در صورت مشاهده هر گونه تخلف، گروه اینترنتی جویش حقِ حذف آگهی و یا نام کاربری، جریمه نقدی و در صورت لذوم پیگرد قانونی را داراست. اطلاعات بیشتر.